Zwrot prowizji Santander

Zwrot prowizji bankowejpieniądze na koncie nawet w 48h
Zwrot prowizji bankowejdarmowa weryfikacja umowy kredytowej
Zwrot prowizji bankowejzapewniamy zwrot 100% środków

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Zwrot Prowizji Ltd lub na jej zlecenie działań marketingowych drogą telefoniczną na wskazany przeze mnie numer telefonu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zwrot Prowizji Ltd lub na jej zlecenie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności e-mail).

Zwrot prowizji Santander

są odmowy

Zwrot prowizji Santander należy się wszystkim klientom tego banku, którzy po 18.11.2011r. zaciągnęli kredyt konsumencki i dokonali jego wcześniejszej spłaty. Wyrok TSUE z 11 września 2019 roku, oraz naciski, jakie UOKiK kieruje w stronę banków, zwiększyły świadomość klientów wobec przysługujących im praw. Jednak mimo korzystnego wyroku, niektóre banki niechętnie zwracają swoim klientom poniesione koszty, tym samym wprowadzając ich w błąd. Jest to sposób, aby skutecznie zniechęcić konsumentów do drogi sądowej i dalszego starania się o zwrot prowizji. Santander jest jednym z banków, które interpretuje wyrok TSUE w korzystny dla siebie sposób.

Santander Bank w odpowiedzi do jednego z klientów napisał: „…orzeczenie TSUE z 11 września br. dotyczyło wyłącznie interpretacji przepisów europejskich (dyrektyw), a nie polskiej ustawy o kredycie konsumenckim. Orzeczenie to jest wiążące wyłącznie dla sądu, który zwrócił się do Trybunału o interpretację tych, przepisów. Polskie prawo, w oparciu o które bank dokonuje rozliczenia kosztów kredytu z klientem w przypadku wcześniejszej spłaty nie uległo zmianie i w związku z tym na chwilę obecną nie ma uzasadnionych podstaw do zmiany stanowiska banku w tej sprawie”. Bank nadal  twierdzi, że zgodnie z art. 49 całkowity koszt kredytu ulega obniżeniu o te koszty, które dotyczą okresu, o który skrócony czas obowiązywania umowy.” – pisze portal prawo.pl (link do artykułu https://www.prawo.pl/biznes/zwrot-kosztow-po-wczesniejszej-splacie-kredytow-jak-banki,494900.html)

Skuteczny zwrot prowizji Santander

- jak działamy?

Jeżeli zastanawiasz się jak szybko uzyskać gwarantowany zwrot prowizji Santander, oddaj sprawę w ręce naszych ekspertów. Wypełnij formularz, a doradca przedstawi Ci ofertę. Bezpłatnie analizujemy umowę kredytową i odkupujemy prawo do roszczenia, a pieniądze wypłacane są nawet w 48h! Nasi Klienci ekspresowo otrzymują zwrot prowizji. Santander jest jednym z banków, od których odzyskujemy 100% środków. Nasze wynagrodzenie potrącane jest z pieniędzy, które dopiero będziemy odzyskiwać, tak wiec Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Nie musisz samodzielnie walczyć o zwrot prowizji i zmagać się z odmowami ze strony banku. Nasza firma ponosi wszelkie ryzyko związane z przebiegiem Twojej sprawy. Odzyskujemy prowizję od większości banków i firm pożyczkowych.

Spłaciłeś kredyt w Santander?
Wypełnij formularz i odzyskaj pieniądze

Jak obliczyć zwrot prowizji w Santander

Część osób, które do nas trafiają, nie ma świadomości czy kwota do zwrotu została obliczona prawidłowo przez bank. Instytucje finansowe nadal odmawiają klientom zwrotu prowizji lub jeśli go dokonają, robią to nietransparentnie co do wysokości należnej kwoty.

 „Mój kredyt Santander został spłacony przed czasem. Chciałabym dowiedzieć się czy moja sprawa kwalifikuje się do zwrotu, oraz ile bank powinien mi oddać” pyta Pani Joanna, nasza Klientka.

Już teraz możesz bezpłatnie obliczyć zwrot prowizji od kredytu Santander korzystając z kalkulatora poniżej. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie w łatwy i niezobowiązujący sposób obliczysz zwrot prowizji Santander. Pamiętaj, że kalkulacja pełni jedynie funkcję poglądową oraz nie stanowi naszej oferty.

Zwrot prowizji Santander
Chcesz poznać konkretne liczby?

„Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Zwrot Prowizji Limited. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem: biuro@zwrotprowizjibankowej.pl”