Zwrot prowizji PKO BP

Zwrot prowizji bankowejnie pobieramy żadnych wstępnych opłat
Zwrot prowizji bankowejdarmowa weryfikacja umowy kredytowej
Zwrot prowizji bankowejgwarantowany zwrot prowizji nawet w 48h

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Zwrot Prowizji Ltd lub na jej zlecenie działań marketingowych drogą telefoniczną na wskazany przeze mnie numer telefonu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zwrot Prowizji Ltd lub na jej zlecenie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności e-mail).

Zwrot prowizji PKO BP

- jak odzyskać?

Jeśli dokonałeś spłaty kredytu/pożyczki konsumenckiej (gotówkowo lub poprzez konsolidację) prawdopodobnie Twoja prowizja została bezprawnie zatrzymana przez bank. Zgodnie z opinią Wiceprezesa Związku Banków Polskich, wartość kosztów pozaodsetkowych, które banki powinny zwrócić swoim klientom waha się w granicy 1 miliarda złotych! Jest to gigantyczna suma pieniędzy i wiadomo, że tak prędko żaden bank się z nimi nie rozstanie.

Zgłoś się do nas wypełniając formularz, a nasz doradca kompleksowo przeprowadzi Cię przez zwrot prowizji od kredytu PKO BP. Nie pozwól, aby Twoje środki pozostały w rękach banku. Oferujemy rozwiązania prawne, dzięki którym możesz otrzymać należne pieniądze w przeciągu zaledwie kilku dni.

Jak obliczyć zwrot prowizji w PKO BP

 „Spłaciłam kredyt przed terminem w PKO BP. Chciałabym obliczyć ile zwrotu prowizji mogę się spodziewać” pyta nasza Klientka.

Jeśli zastanawiasz się, ile zwrotu prowizji od kredytu PKO BP powinien Ci zwrócić, wystarczy skorzystać z naszego darmowego kalkulatora zwrotu prowizji (link poniżej). Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie w prosty i niezobowiązujący sposób obliczysz zwrot prowizji PKO BP. Informujemy, że kalkulacja pełni funkcję poglądową oraz nie stanowi naszej oferty.

Spłaciłeś kredyt w PKO BP?
Oblicz zwrot prowizji

PKO BP zwrot prowizji – poznaj naszą ofertę

Nasza oferta dotyczy wygodnego i ekspresowego zwrotu prowizji. PKO BP jest jednym z banków, od których stale odzyskujemy pieniądze dla naszych Klientów. Odkupujemy prawo do roszczenia, dzięki czemu otrzymujesz pieniądze w ciągu od 24h do maksymalnie 14 dni. Działamy w 100% zgodnie z literą polskiego prawa. Do przeanalizowania sprawy potrzebujemy kopię umowy kredytowej (skan lub zdjęcie) oraz potwierdzenie wcześniejszej spłaty kredytu. Weryfikujemy Twoją umowę kredytową i proponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Pomożemy Ci skutecznie odzyskać 100% zwrotu prowizji z PKO BP, a wszelkie ryzyko bierzemy na siebie. Jeśli nie posiadasz potrzebnych dokumentów, nasz doradca pomoże Ci je uzyskać.

Zwrot prowizji PKO BP bez wychodzenia z domu

Samodzielne wnioskowanie o zwrot prowizji z kredytu w PKO BP może napotkać szereg trudności. W wielu przypadkach, Instytucje finansowe, mimo wyroku TSUE z 11 września 2019r., odmawiają zwrotu prowizji, bądź zwracają jedynie jej część. Nasza firma działa zupełnie inaczej! Po analizie dokumentacji odkupujemy prawa do roszczenia, a pieniądze wypłacamy nawet w 48h! Dzięki temu Klient cieszy się z szybkiego i wygodnego zwrotu prowizji PKO BP. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze wynagrodzenie stanowi część odzyskiwanej prowizji, tak więc Klient nie jest obciążany żadnymi dodatkowymi kosztami.

Spłaciłeś wcześniej kredyt w PKO BP? Wypełnij formularz i uzyskaj zwrot prowizji

„Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Zwrot Prowizji Limited. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem: biuro@zwrotprowizjibankowej.pl”