Odzyskiwanie prowizji
bankowych

Zwrot prowizji bankowejnie pobieramy żadnych wstępnych opłat
Zwrot prowizji bankowejdarmowa weryfikacja umowy kredytowej
Zwrot prowizji bankowejnawet 6000zł na Twoim koncie w 48H

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Zwrot Prowizji Ltd lub na jej zlecenie działań marketingowych drogą telefoniczną na wskazany przeze mnie numer telefonu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zwrot Prowizji Ltd lub na jej zlecenie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności e-mail).

Odzyskiwanie prowizji bankowych

– Jakie warunki musisz spełnić?

Konsument ma prawo do wcześniejszej spłaty całości zobowiązania lub jego części, a co za tym idzie zwrotu prowizji. Banki muszą również oddać Klientowi pieniądze, które ten wpłacił wcześniej w poczet przyszłych zobowiązań. Odzyskiwanie prowizji bankowej nie dotyczy wszystkich kredytów. Aby móc ubiegać się o zwrot, należy spłacić kredyt konsumencki (inaczej gotówkowy) szybciej, niż przewiduje termin zawarty w umowie. Powinien on zostać zaciągnięty nie wcześniej niż po 18 grudnia 2011r., w tym dniu weszła w życie ustawa o kredycie konsumenckim. Ważne, aby kredyt nie został przyznany w ramach działalności gospodarczej, innymi słowy, nie był kredytem firmowym oraz w przypadku gdy zabezpieczeniem kredytu nie była hipoteka. Kwota zobowiązania również ma znaczenie – do zwrotu prowizji kwalifikują się ci, u których wysokość kredytu była niższa niż 255,550 zł. Jeśli spełniasz powyższe warunki, teoretycznie odzyskiwanie prowizji bankowej powinno zakończyć się sukcesem. Niestety, mimo wyroku TSUE, instytucje finansowe często nie chcą zwracać nadpłaconych kosztów kredytów, czyniąc odzyskiwanie prowizji bankowej zdecydowanie bardziej skomplikowanym i czasochłonnym. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i proponując odkup prowizji.

Odzyskiwanie prowizji bankowych

w 3 krokach

1
KONTAKT Z NAMI Przesyłasz kopię ( skan lub zdjęcie) pierwszych stron umowy kredytowej i potwierdzenie spłaty kredytu
2
DARMOWA WERYFIKACJA Analizujemy umowę za darmo w ciągu 48h, następnie przedstawiamy niezobowiązującą ofertę.
3
WYPŁACAMY PIENIĄDZE Po podpisaniu umowy przelewamy pieniądze na Twoje konto. Wypłata w 90% sytuacji trwa 24-48h.

Odzyskiwanie prowizji bankowej nic nie kosztuje!
Chcesz poznać konkretne liczby?

Odzyskiwanie prowizji bankowej jest możliwe w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego. Wynika to wprost z wyroku TSUE. Mimo to wielokrotnie banki nie respektują prawa, a biorący kredyt musi upominać się o swoje pieniądze odwołując się od odmownej decyzji. Jak się okazuje w praktyce, samodzielne odzyskiwanie prowizji bankowej wcale nie jest tak oczywiste i często wiąże się z wejściem na drogę sądową. Klient może powierzyć swoją sprawę Kancelarii, jednak sprawa sądowa może trwać nawet kilka lat, a dodatkowo jej rezultat jest trudny do przewidzenia. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w odzyskiwaniu prowizji od kredytu. Gwarantujemy przelew w zaledwie kilka dni od momentu podpisania umowy. Działamy na zasadzie odkupu prawa do roszczenia. Dzięki temu Klient ekspresowo otrzymuje pieniądze na konto bez utraty czasu i angażowania się w sprawę sądową, a wszelkie ryzyko związane z wynikiem sprawy sądowej bierzemy na siebie Decydując się na skorzystanie z naszych usług nie musisz obawiać się ryzyka i odpowiedzialności. Do bezpłatnej analizy potrzebujemy jedynie czytelnej kopii pierwszych stron umowy Kredytu lub Pożyczki (skan lub zdjęcie) oraz kopię zaświadczenia o całkowitej spłacie przed terminem. Zaświadczenie powinno zostać wydane przez Bank w momencie spłacenia kredytu. Nie posiadasz kompletu dokumentów? Nie martw się! Pomożemy Ci pozyskać niezbędne dla nas informacje.

Ekspresowe odzyskiwanie
prowizji bankowej. Zamów bezpłatną konsultację

„Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Zwrot Prowizji Limited. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem: biuro@zwrotprowizjibankowej.pl”